Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szkoła w Jaworznie - zakończenie prac

baner o dofinansowaniu - jaworzno.jpeg

Pewien rozdział dobiega końca. Już od nowego roku szkolnego ruszy kuchnia, która będzie obsługiwać placówki szkolno-przedszkolne w Jaworznie, Cieciułowie oraz Dalachowie. W znacznym stopniu usprawni ona ich funkcjonowanie. Ale to nie wszystko. W szkole podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Mirowszczyźnie powstało również przedszkole, które będzie idealnym miejscem do nauki i zabawy dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Inwestycja obejmowała przebudowę nieużytkowanych pomieszczeń na przedszkole oraz remont kuchni szkoły.

Na parterze powstały m.in.:

Na piętrze powstała m.in.:

W kuchni powstaną: magazyn opakowań, magazyn produktów suchych, magazyn ziemniaków i warzyw, pomieszczenie porządkowe, obieralnia. W części zaplecza kuchni zaprojektowano zmywalnię, WC personelu oraz pokój socjalny personelu. W części północnej segmentu znajdować się będzie główne pomieszczenie kuchni, magazyn zasobów, magazyn szaf chłodniczych, pomieszczenie na odpady.

Realizacja projektu pozytywnie wpłynie na ochronę środowiska poprzez zastosowanie energooszczędnego oświetlenia (LED) czy  wymianę kaflowego kotła na paliwo stałe (węgiel) w kuchni na piec elektryczny.

Środki na realizację operacji pozyskano z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Wsparcie pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Poniżej efekty z realizowanej inwestycji.

PRZED REALIZACJĄ:

 

 

PO REALIZACJI:

 

 

Wersja XML