Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ogólnopolskie Konsultacje Treningowe

W dniach od 28.03 do 31.03.2019r. w Rudnikach odbywają się Ogólnopolskie Konsultacje Treningowe Speed-ball pod hasłem "Trenuj z najlepszymi"
W czwartek i piątek na naszych obiektach sportowych gościmy zawodnika z czołówki światowego speed-ball'a Osmana Youssifa, który w latach 2003-2008 na Mistrzostwach Świata w barwach Egiptu zdobywał złote i srebrne medale we wszystkich możliwych konkurencjach. Tylko z ubiegłorocznych mistrzostw w Kuwejcie przywiózł srebro w grze singlowej oraz brąz w super solo broniąc barw reprezentacji Niemiec.
Ponadto w konsultacjach udział biorą kluby Speed-ball’a ze Śląska oraz Chełma, a także gospodarze z Speed-ball Rudniki.
W czwartek popołudniu odbyło się powitanie zawodników, zapoznanie zaproszonych gości z dotychczasową działalnością i sukcesami rudnickiego klubu, omówienie założeń i planów na kolejne lata oraz pokazowe mecze rozegrane pomiędzy medalistą mistrzostw świata Osmanem Youssifem, a zawodnikami rodzimych klubów. Wieczorem już podczas regularnych treningów zawodnicy mogli doskonalić swoją technikę gry pod okiem mistrza.
W czasie trwania konsultacji treningowych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji mających na celu zainteresować grą w speed-ball zarówno młodzież jak i wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej właśnie dyscyplinie sportu.
W piątek Osman Youssif uczestniczył w lekcjach wf-u prowadzonych w języku angielskim oraz w lekcji języka angielskiego. W ramach zajęć przygotowanych przez rudnicką młodzież i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach nasz gość odwiedził także Salę Patrona oraz zwiedził budynek szkoły.
W sobotę w ramach wydarzenia zostanie rozegrany turniej speed-ball o Puchar Wójta Gminy Rudniki, a całość zakończy się w niedzielę.
Organizatorami imprezy są Speed-Ball Rudniki, Gmina Rudniki, GOKSiR w Rudnikach i PSP im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach.
Partnerami wydarzenia są Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie oraz Restauracja Zapiecek & Złota Kaczka Rudniki.
Inicjatorką i koordynatorką imprezy jest Katarzyna Pawlaczyk z klubu Speed-Ball Rudniki, mistrzyni Polski i reprezentantka Polski na Mistrzostwach świata.

 

 

Wersja XML