Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mecz sparingowy Domex Tytan AZS Częstochowa Pamapol Siatkarz Wieluń

Przebieg pierwszego i drugiego seta był bardzo podobny, wyrównana gra obu zespołów, do drugiej przerwy technicznej. Dopiero w samych końcówkach swą wyższość w dniu dzisiejszym wykazali siatkarze z Wielunia. Bardzo dobre przyjęcie zagrywki przez przyjmujących M. Wołosza i M. Kordysza oraz  dobre rozegranie  B. Matejczyka, skutecznie doprowadziły do wygrania setów. Trzeci set to już dominacja i kontrola nad wynikiem zawodników Siatkarza. Skuteczna gra w obronie i ataku doprowadziły do zdecydowanego zwycięstwa wielunian. W drużynie z Częstochowy zobaczyliśmy wszystkich zawodników włącznie z Dawidem Murkiem i Piotrem Nowakowskim, jednak dobra dyspozycja w dniu dzisiejszym siatkarzy z Wielunia nie pozwoliła na  wygranie seta.

 

Mimo wygranego meczu 3:0 przez Siatkarza Pamapol Wieluń trenerzy Grzegorz Wagner i Damian Dacewicz umówili się na rozegranie czwartego seta. Set rozpoczął się od zdecydowanej przewagi częstochowian. Jednak z czasem sytuacja zaczęła się zmieniać i przewaga wielunian rosła. Czwarty set zakończył się zwycięstwem Siatkarza Pamapol Wieluń.

Ostateczny wynik 4:0 dla Siatkarza Pamapol Wieluń.

 

Składy drużyn:

 

Domex Tytan AZS Częstochowa : M.Kardos, P.Nowakowski, A.Wrona, D.Murek, W.Gradowski, B.Janeczek, P.Zatorski - libero, (F.Drzyzga, P.Łuka, K.Wierzbowski, Ł.Wiśniewski, P.Mikołajczak),

 

Pamapol Siatkarz Wieluń : B.Matejczyk, M.Nowak, B.Buniak, M.Wołosz, M.Kordysz, M.Lubiejewski, M.Kryś - libero, (M.Sarnecki, A.Stelmach, D.Ferreira, M.Błoński).

 

01.jpeg DSC08717.jpeg DSC08771.jpeg DSC08789.jpeg

DSC08890.jpeg DSC09054.jpeg DSC06361.jpeg DSC06251.jpeg

DSC06211.jpeg DSC06162.jpeg   DSC06123.jpeg DSC06114.jpeg

DSC06088.jpeg

 

 

Wersja XML