Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowa oferta biblioteki E-BOOKI

Nowa oferta Biblioteki!
 
         W związku z zamiarem poszerzenia oferty Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudnikach o dostęp do publikacji elektronicznych z platformy IBUK LIBRA zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym ww. propozycji.
 
IBUK LIBRA to czytelnia on-line książek elektronicznych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, prawnych, medycyny i informatyki. W ofercie tej czytelni dostępne są publikacje takich wydawnictw, jak: Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Naukowo - Techniczne, Oficyna Wydawnicza IMPULS, Wydawnictwo Telekomunikacji i Łączności, Wolters KLuwer Polska, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Wydawnictwo Lekarskie PZWL. IBUK LIBRA zapewnia całodobowy dostęp do książek z dowolnego miejsca, możliwość korzystania z czytelni na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych oraz zaawansowane narzędzia pracy z tekstem. Umożliwia  wybór spośród kilku tysięcy tytułów specjalistycznych, popularnonaukowych i beletrystycznych, dopasowany do oczekiwań czytelników. Dodatkowe informacje nt. zasobów platformy można znaleźć na stronie www.libra.ibuk.pl
 
Podziel się z nami swoją opinią. Wypełnij ankietę dotyczącą IBUK LIBRA w Twojej bibliotece lub zamieszcząna na stronie www. Zebrane opinie pozwolą dostosować naszą ofertę do Twoich oczekiwań. 
 
Formularz ankiety dostępny jest poniżej, wystarczy go wypełnić i przesłać na adres e-mail: biblioteka.rudniki@op.pl lub dostarczyć do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudnikach lub jej Filii.
Prosimy także o przesyłanie wszelkich Państwa uwag i opinii na ten temat na adres e-mail lub kontakt telefoniczny w tej sprawie pod nr 34 3595 072 wew.31.
 
ANKIETA
DOCANKIETA.doc
 

 

Wersja XML