• SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

PĘTLA RUDNICKA

OGÓLNOPOLSKI BIEG MASOWY „PĘTLA RUDNICKA”

„Pętla Rudnicka” to przedsięwzięcie znakomicie promujące masową rekreację biegową, aktywny wypoczynek i zdrowy styl spędzania wolnego czasu w Gminie Rudniki.

Impreza odbywa się cyklicznie od 20 lat w ostatnią niedzielę maja.

Bieg główny na dystansie 13,3 km na trasie: Rudniki-Żytniów-Cieciułów-Rudniki, któremu towarzyszą biegi na różnych dystansach dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

Komitet Organizacyjny Biegu „Pętla Rudnicka”
ul. Okólna 2
46-325 Rudniki k/Wielunia
tel. /0-34/359-50-68

• XXV Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka 2019

Brak opisu obrazka
    Za nami XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy podjęcia wyzwania, fantastycznej postawy współzawodnictwa fair play oraz osiągniętych wyników.
    Data publikacji: 27-05-2019 15:44
  • XXV Bieg masowy " Pętla Rudnicka"

Zapraszamy do wspólnego biegania !
    Data publikacji: 14-05-2019 14:42
  • XXIV Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka"

Data publikacji: 28-05-2018 20:10
  • XXIV Bieg masowy "Pętla Rudnicka"

27 maja 2018 roku. ZAPRASZAMY!
    Data publikacji: 08-05-2018 15:54
  • XXIII Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka'

W  tegorocznej edycji biegu głównego  na dystansie 13,3 km , w dniu 28 maja 2017 udział wzięło 112 uczestników z Polski  oraz  Kenii i Ukrainy.  W kategorii „OPEN” zwyciężył  Kenijczyk  - Melly Edwin CHERULYOT /czas 00:45:14 /,  w kategorii kobiet  pierwsze miejsce zdobyła  również Kenijka – Biwott Gladys JEPKURUI  /czas 00:51:52/ .
    Data publikacji: 30-05-2017 11:46
  • XXII Ogólnopolski Bieg Masowy „Pętla Rudnicka”

„Pętla Rudnicka” to  przedsięwzięcie promujące masową rekreację biegową, aktywny wypoczynek i zdrowy styl spędzania wolnego czasu.  Odbywa się cyklicznie w ostatnią niedzielę maja już od 22 lat.  Trasa biegu to pętla przebiegająca przez miejscowości  Rudniki- Żytniów- Cieciułów- Rudniki.
    Data publikacji: 30-05-2016 16:28
  • XXII Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka

29 maja 2016r. - zapraszamy do udziału
    Data publikacji: 20-04-2016 11:11
  • XXI Bieg Masowy "Pętla Rudnicka"

W  tegorocznej edycji biegu głównego  na dystansie 13,3 km , w dniu 31 maja 2015 udział wzięło 149 uczestników z Polski, Kenii i Ukrainy. W kategorii „OPEN” zwyciężył  Kenijczyk  - Kimajo Hilary Kiptum  /czas 00:40:59 /,  w kategorii kobiet  pierwsze miejsce zdobyła  również Kenijka – Barsosio Stellah Jepngefiel /czas 00:49:30/
    Data publikacji: 01-06-2015 13:41