Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WIOSENNY RAJD ROWEROWY

„RODZINNY RAJD ROWEROWY 2009” odbył się 10.05.2009r. Niepowtarzalny charakter przyciąga z roku na rok coraz większe rzesze sympatyków kolarstwa. Wiele osób po raz pierwszy miało okazję spróbować swoich sił. Walka z samym sobą podczas rajdu czy też podziwianie przepięknych widoków Gminy Rudniki i Radłów to niesamowite doznanie.

W tym roku ilość uczestników oraz pogoda, mile zaskoczyła. Na starcie każdy uczestnik rajdu otrzymał naklejkę, a dzieci gadżety odblaskowe przydatne do bezpiecznej podróży rowerem, zgodnie z hasłem tej imprezy. Na trasie przygotowane zostały atrakcje dla dzieci w postaci licznych konkursów w plenerze.

Dodatkowo OSP w Rudnikach przywitało wszystkich uczestników na granicy dwóch gmin przyjemnym, chłodnym prysznicem. Uzbierało się aż 120-tu amatorów czynnego wypoczynku.

Dodatkowo każde dziecko dostało upominek, wyróżniono również najmłodszego i najstarszego uczestnika, każdy został nagrodzony. Na mecie uczestnicy rajdu zostali poczęstowani bułeczkami słodkimi, kiełbasą z ogniska i napojami.

Zdaniem uczestników wycieczki, impreza była udana i już zapowiedzieli uczestnictwo w następnym rajdzie. Dlatego jeśli nie masz ochoty bezczynnie spędzać dni, lecz wolisz poczuć powiew wiatru na twarzy, pęd powietrza okalający Ciebie i Twój bicykl, rzuć propozycję i rusz z przyjaciółmi na piękną rowerową wycieczkę w okolice.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym roku!
 

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Wersja XML