Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pętla Rudnicka

W strugach deszczu trwały zmagania dzieci i młodzieży w biegach towarzyszących „Pętli Rudnickiej. W biegach na określonych dystansach dla poszczególnych kategorii wiekowych najlepsi z naszego terenu okazali się : Klaudia Kluba – I miejsce w kategorii gimnazjum – dziewczęta, Piotrek Orator – III miejsce w kategorii gimnazjum –chłopcy, Tomek Kubacki – II miejsce i Bartosz Małyska – III w kategorii chłopców szkół średnich, Mateusz Kwas z Żytniowa – II miejsce w kategorii chłopców klas V-VI, Magdalena Wilk z Dalachowa – III miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI, Piotrek Augustyniak z Jaworzna - III miejsce w kategorii chłopców klas III-IV, Michał Sobańtka z Dalachowa – III miejsce w kat. chłopców klas I-II.

Na czas trwania biegu głównego deszcz ustał i 119 zawodników wystartowało na trasie Rudniki-Żytniów –Cieciułów - Rudniki. Po 43 minutach na mecie pojawił się Tomasz Sobczyk z LUKS Żórawina. Niepokonanym zawodnikiem z gminy Rudniki okazał się znów Damian Sowa / 47:45/, który na mecie pojawił się jako piąty w kategorii open. Bardzo dobre czasy osiągnęli również inni reprezentanci naszej gminy: Dawid Świtała, Andrzej Orator i Daniel Napieraj.

Komitet organizacyjny biegu dziękuje wszystkim współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu przedsięwzięcia. Dziękujemy również za wsparcie rzeczowe sponsorom, a w szczególności :

oraz wyszczególnionym poniżej za przekazane środki finansowe:

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Wersja XML