Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

PRZEDSZKOLNY KONCERT MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNY

PRZEDSZKOLNY KONCERT MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNY

                W piątkowy wieczór 8 grudnia 2017 roku w Domu Kultury w Rudnikach odbył się Koncert Mikołajkowo-Świąteczny organizowany przez Przedszkole Publiczne w Rudnikach. W imprezie wzięło udział około 70 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każda grupa wiekowa, przygotowana przez swoje wychowawczynie, wykonała pokaz artystyczny o tematyce świątecznej. Po finałowej piosence, której głównym przesłaniem było niesienie pomocy innym,  zaśpiewanej przez nauczycielki panią Elżbietę Marchewkę i panią Annę Grzelak oraz chór złożony z kadry przedszkolnej i wszystkich przedszkolaków, można było wziąć udział w kiermaszu charytatywnym.

Na stołach zastawionych rękodziełem artystycznym można było odnaleźć piękne ozdoby bożonarodzeniowe, kartki świąteczne czy lukrowane pierniki. Bufet czekał na zgromadzonych z gorącą herbatą, kawą i pysznym ciastem. W powietrzu unosił się nastrój świąt, a odgłosy wspólnych rozmów, śmiechu i serdeczności cieszyło serce organizatorów. Dochód z dobroczynności składanej do puszek kiermaszowych został przeznaczony na podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Oleśnie. Pani Ewa Janiszewska-Dandyk – kierownik WTZ zdradziła nam, że za zebrane pieniądze zakupi sprzęt rehabilitacyjny.

- Szczególne podziękowania składam pracownikom przedszkola, którzy przygotowali kiermasz, włożyliśmy w to naprawdę dużo pracy, a także wspaniałomyślnym rodzicom, którzy zechcieli wesprzeć naszą inicjatywę.- powiedziała pani Barbara Wójcik – dyrektor Przedszkola Publicznego w Rudnikach. Dodała również: - Wigilia jest jedynym i niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi wobec innych (…)”.

Niech te słowa będą naszymi życzeniami dla wszystkich na ten świąteczny i po-świąteczny czas.

 

                                                                                                                                                             Anna Grzelak

 

 

 

 

Wersja XML