Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Tanecznie i aktywnie w Ośrodku Kultury

 Tanecznie i aktywnie  w Ośrodku Kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Rudnikach proponuje systematyczne zajęcia ruchowe dla wszystkich grup wiekowych .

We wtorki o godz. 18.00 odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci, w środy o godz. 19.30-  ZUMBA dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych, natomiast w każdy czwartek, o godz. 16.30 panie 50+  od ponad roku  intensywnie ćwiczą. Gimnastyka 50+ to zajęcia  o umiarkowanej  intensywności , o charakterze profilaktycznym.To nie tylko ćwiczenia fizyczne . Dzięki pełnej życzliwości i uśmiechu atmosferze, zapewniamy odprężenie i doskonałą zabawę:)

Z kolei ZUMBA to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężna dawkę pozytywnej energii. Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, ruchów i rytmów latynoskich, które porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać. Trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci i zdolności ruchowych, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Wtorkowe zajęcia taneczne prowadzone są z myślą o najmłodszych. Dzieci ćwiczą nie tylko kroki, ale poprawiają swoją sprawność ruchową, opanowują podstawy rytmiki oraz prawidłową postawę.

Zapraszamy do udziału w zajęciach J

 Gimnastyka dla 50+ jest bezpłatna, ZUMBA – 10 zł za jedne zajęcia, płatne w dniu zajęć u instruktora Marty Dworak, a zajęcia taneczne również płatne u instruktora tańca – Rafała Grzebieli tel. 785404972.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wersja XML