Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Erasmus dla młodych przedsiębiorców

"Erasmus dla młodych przedsiębiorców"

Brak opisu obrazka

Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe?

Weź udział w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”, wyjedź na staż i zobacz, jak ekologiczne rolnictwo rozwija się za granicą!

Podczas stażu u doświadczonego przedsiębiorcy w jednym z krajów UE zdobędziesz cenną wiedzę przydatną w prowadzeniu Twojej działalności, nawiążesz nowe inspirujące kontakty oraz udoskonalisz swój biznesplan.

Podczas stażu:
- zdobędziesz aktualną, praktyczną wiedzę z zakresu rolnictwa ekologicznego,
- zbudujesz sieć stabilnych kontaktów, które będą cennym kapitałem w przyszłości Twojej firmy,
- porównasz swoje doświadczenia z dorobkiem odnoszących sukcesy przedsiębiorców zagranicznych,
- poprawisz swoje umiejętności językowe.

Do udziału w programie zapraszamy przedsiębiorców z branży rolnictwa ekologicznego, którzy prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 3 lata lub poważnie myślą o założeniu własnej działalności. Warunkiem koniecznym jestznajomość języka angielskiego lub języka kraju przyjmującego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Wiek uczestnika nie ma znaczenia.

Oferujemy bezpłatne przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, a także pomoc w nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorstwami przyjmującymi w następujących krajach UE: Grecja, Hiszpania, Estonia, Włochy, Niemcy. Dofinansowanie UE pokrywa koszty podróży i utrzymania, w tym zakwaterowania, podczas pobytu za granicą. Długość stażu zagranicznego może wynosić od 1 do 6 miesięcy w ciągu 1 roku. Staż można podzielić na kilka krótszych pobytów (min. 1 tydzień).

Więcej o programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”: www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php

Osoby zainteresowane stażem prosimy o kontakt:

Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” partner projektu LivOrg: http://www.livorg.eu/pl/     tel. 22 830 98 03  e-mail:

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 września 2015 r.

 

Wersja XML