Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Półkolonie w Rudnikach

Od 11 do 28 lipca 2005 r. odbywają się w Rudnikach półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat oraz rodziców rolników płacących KRUS. Pólkolonie organizowane są przez GOKSiR w Rudnikach i współfinansowan przez KRUS oraz Kuratorium Oświaty w Opolu.

W półkoloniach udzuał wzięło 40 dzieci Zajęcia odbywały się w godzinach 9.00 - 15.00. W ramach półkoloni odbyło się wiele atrakcyjnych wycieczek:

12 lipca w ramach półkoloni odbyła się wycieczka do Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie Gdzie zwiedzano dworek oraz zabytkowy wiatrak. Na Komisariacie Policji w Praszce odbyło się także spotkanie z policjantami  pod hasłem "Bezpieczne wakacje".

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

13 lipca na pólkoloniach zwiedzano cegielnię w faustiance. atrakcją wycieczki była możliwość nauki wykonywania wyrobów garncarskich z gliny.

 Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

A także: "Piknik na Florydzie" - wycieczka do Brzegu i moc atrakcji na wojskowych poligonach, wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, do Ogrodu Zoologicznego w Opolu, do AGROCHATKI w Biadaczu (warsztaty edukacyjne nt. "Tajemnica kropli miodu"), wycieczka "Szlakiem Orlich Gniazd" (Olsztyn i okolice).

Dużo uwagi poświęcono również bezpieczeństwu dzieci - miały miejsce spotkania: z policjantem, z leśnikiem, ze strażakiem, pracownikiem KRUS oraz pełnomocnikiem Wójta Gminy ds. rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie.

Na zakończenie dzieci otrzymały upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML