Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Lokale

Rudnicki Inkubator Przedsiębiorczości to budynek powstały w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Całkowity koszt jego budowy to 834.749,86 zł z czego dofinansowanie z RPO WO wyniosło 541.159,66 zł.

Inkubator ma do zaoferowania Państwu nowoczesne lokale z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Zlokalizowany jest w centrum Rudnik przy ul. Wieluńskiej 4B obok pawilonów handlowych, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka zdrowia i przystanku PKS oraz w bliskiej odległości od drogi krajowej nr 43. Jest to nowoczesny budynek o powierzchni użytkowej 211 m2, z wydzielonymi 5 lokalami. 4 lokal przeznaczone są pod prowadzenie działalności handlowo – usługowej. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Posiada wydzielone miejsca parkingowe a teren wokół jest zagospodarowany.

Każdy lokal zajmuje powierzchnię 42,20 m2 i składa się z 3 pomieszczeń, pomieszczenia handlowo–usługowego o pow. 25,50 m2 oraz zaplecza socjalno–sanitarnego składającego się z 2 pomieszczeń o łącznej pow. 16,70 m2. Wszystkie lokale posiadają dostęp do sieci internetowej, własne liczniki zużycia energii elektrycznej i wody oraz dostęp do sieci kanalizacyjnej.

W budynku mieści się ponadto sala konferencyjna z zapleczem socjalno-sanitarnym, udostępniana na potrzeby najemców lokali. Sala będzie pełnić również funkcję miejsca organizacji szkoleń i spotkań z zaproszonymi prelegentami oraz biura pracownika Inkubatora.

 

Budynek Rudnickiego Inkubatora Przedsiębiorczości
 

 

Sala konferencyjna

 

 

Lokale

 

 

Wersja XML