Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wystawa malarstwa i fotografii

Wystawa malarstwa i fotografii

          Cykl wystaw „Młode talenty” prezentuje dokonania uzdolnionej młodzieży z terenu gminy Rudniki. Młodzi ludzie z pasją plastyczną czy też fotograficzną mają możliwość zaprezentowania swoich dokonań artystycznych. Do chwili obecnej od roku 2003 w Ośrodku Kultury w Rudnikach odbyły się wystawy: Moniki Pawłowskiej z Jaworzna, Anny Kanickiej z Polesia, Jagody Peceli z Łazów, Aleksandry Uznańskiej z Dalachowa oraz Justyny Namyślak z Bobrowy.

Po kilkuletniej przerwie wznowiliśmy ten cykl wystawą malarstwa i fotografii Magdaleny Fujarczuk /zd. Pawłowskiej/ - absolwentki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydziału Sztuki na kierunku malarstwo. W lutym 2013 roku opuściła pracownię profesora W. Kuleja, broniąc z wyróżnieniem pracę dyplomową – cykl obrazów na płótnie pt. „Uzebrowienie”. Malarstwo to jej pasja, jednak prawdziwą miłością jest fotografia, z która autorka wiąże przyszłość zawodową.

W piątkowy wieczór, 7 lutego, w galerii GOKSiR w Rudnikach miał miejsce uroczysty wernisaż z udziałem przedstawicieli władz gminnych, lokalnych mediów, rodziny, znajomych i przyjaciół. W miłej, rodzinnej atmosferze dyrektor Ośrodka Kultury Janina Pawlaczyk oraz z-ca Wójta Gminy Iwona Napieraj dokonały otwarcia wystawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia prezentowanych prac.

Wystawa trwać będzie do 16 kwietnia 2014r.

Pomysłodawczynią i koordynatorką projektu „Młode talenty” jest Małgorzata Lukas – instruktor GOKSiR w Rudnikach.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

 

 

Wersja XML