Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Gmina Rudniki „GMINĄ ATRAKCYJNĄ DLA INWESTORA”

Brak opisu obrazkaMamy przyjemność poinformować, że w czerwcu 2007 roku Gmina Rudniki uzyskała certyfikat „GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA”. Organizatorem i pomysłodawcą cyklu szkoleń i warsztatów był Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Do programu GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA przystąpiły 44 gminy z województwa opolskiego. Warunkiem przystąpienia do audytu certyfikującego, było złożenie wymaganej dokumentacji w postaci: strategii promocji gminy, prezentacji gminy i przynajmniej jednej oferty inwestycyjnej zgodnie ze standardami PAIiIZ, dwóch ofert inwestycyjnych wpisanych w formatkę PAIiIZ wraz z opisem warunków inwestycyjnych w gminie i regionie, plan wizyty inwestora wraz z zarysem rozmów, elektroniczną wersję broszury promocyjnej. Ostre kryteria oceny spowodowały, że z 26 gmin które złożyły niezbędną dokumentację tylko 16 dopuszczono do ostatecznego audytu w gminie. Eksperci z PAIiIZ, COI, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oceniali merytoryczne i praktyczne przygotowanie samorządu, jakość pracy osoby starającej się o tytuł „Menagera ds. inwestycji”. Gmina Rudniki uzyskała bardzo wysoki poziom kwalifikacji w sferze możliwości pozyskiwania i obsługi inwestorów krajowych i zagranicznych (otrzymując 90 na 100 możliwych punktów). Oprócz tego Adam Wiktor pracownik ds. promocji i rozwoju gminy uzyskał tytuł „Menadżera ds. inwestycji”.

Brak opisu obrazka

Dzięki uczestnictwu w programie GMINA ATRAKCYJNA DLA INWESTORA Gmina Rudniki przygotowana została do przyjmowania potencjalnych inwestorów oraz właściwej prezentacji gminy i jej zasobów. Mamy nadzieję, że istniejące oferty inwestycyjne oraz przygotowywane zachęcą inwestorów zagranicznych, a w szczególności krajowych i lokalnych do podjęcia działalności produkcyjnych i usługowych na terenie gminy Rudniki.

Wersja XML